Detox Complex

Kroplówka oczyszczająca
Kroplówka oczyszczająca Detox Complex

Napisz do nasinfo@dripbar.pl

i podaj nr. telefonuodzwonimy i ustalimy termin podania kroplówki

Detox Complex

800zł/4 zabiegi 650zł/4 zabiegi | 1 zabieg poza pakietem: 200zł
Czas podawania kroplówki - 30 minut.

Codzienne życie pod presją czasu i stresu, liczne obowiązki (praca, dom) oraz mało chwil na wypoczynek i regenerację to podstawowe czynniki przyspieszające procesy starzenia.

Zabiegi SPA na ciało, wysoko przetworzona żywność, pełna substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników , nadużywanie leków, palenie papierosów i picie kawy źle wpływają na równowagę biologiczną organizmu. Prowadzi to do jego zaburzeń co skutkuje złym samopoczuciem oraz skłonnością do wielu chorób. Z upływem czasu nasz organizm traci swoją naturalną zdolność do samooczyszczania z toksyn i warto go w tym procesie regularnie wspomagać

Kroplówka oczyszczająca Detox Complex ma działanie antyoksydacyjne, usuwa zastoje limfatyczne oraz stymuluje wypłukiwanie toksycznych produktów przemiany materii*.

Indywidualne podejście do problemu zdrowotnego i wymagań pacjenta to podstawa dobrze postawionej diagnozy i dostosowania skutecznej metody leczenia.


Szczególnie polecana
  • Wszystkim którym zależy na usunięciu szkodliwych substancji i oczyszczeniu organizmu z toksyn, które każdego dnia nas otaczają.

  • Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

    * Informacje zgłaszane przez pacjentów po podaniu kroplówki witaminowej. Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami i osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.