Libido Formula

Kroplówka witalna
Kroplówka witalna Libido Formula

Napisz do nasinfo@dripbar.pl

i podaj nr. telefonuodzwonimy i ustalimy termin podania kroplówki

Libido Formula

800zł/4 zabiegi 650zł/4 zabiegi | 1 zabieg poza pakietem: 200zł
Czas podawania kroplówki - 30 minut.

Współżycie przestało cię pociągać? Nie lekceważ problemu, bo to nie tylko zagrożenie dla związku. Obniżone libido może przyczynić się do kłopotów zdrowotnych m.in. spadeku endorfin, depresji, osteoporozy, spadku DHEA hormonu odpowiedzialnego za młodość, gorszą pamięć itp. Podłożem są często aspekty psychologiczne oraz brak odpowiednich witamin i minerałów.

Libido Formula to kroplówka odbudowująca poziom witamin i minerałów oraz dostarczająca odpowiednich składników podnoszących poziom libido i tym samym wzmagających apetyt na seks. Formuła kroplówki jest dobrana do płci i wieku, poprawia siły witalne, dodaje energii a u mężczyzn zwiększa wydzielanie testosteronu*

Już po jednym seansie zobaczysz różnice, zalecamy 4 serie w odstępach 7 dni w celu uzyskania najlepszych efektów regeneracji Twojego organizmu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.
Tylko teraz skorzystaj ze specjalnej oferty bezpłatnych konsultacji medycznych oraz doboru indywidualnego składu kroplówki funkcyjnej dla Ciebie.  

Skład kroplówki Kibido Formula
* Informacje zgłaszane przez pacjentów po podaniu kroplówki witaminowej. Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami i osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.